Pełna wersja
BRZÓZA STADNICKA
2016.04.03 19:45 | aktualizacja: 2016.04.04 07:46

Bezbramkowy remis w Brzózie

Dzisiejsze pierwsze w rundzie wiosennej spotkanie drużyn Start Brzóza Stadnicka i Włókniarz Rakszawa zakończyło się wynikiem 0:0. Bramkarza drużyny gości po zderzeniu z zawodnikiem przeciwników zabrało pogotowie.

Jak przyznają sami trenerzy, derby przebiegały nerwowo. W trakcie meczu doszło do kilku kontuzji. Po zderzeniu bramkarza Rakszawy z zawodnikiem gospodarzy konieczne było wezwanie pogotowia. Bramkarz został przewieziony do szpitala.

O pierwsze wrażenia z meczu i kondycje drużyn przed rundą wiosenną zapytaliśmy trenerów.

- Jest powiem szczerze niedosyt, bo mecz derbowy, typowy mecz walki, ale myślę, że jednak ze wskazaniem na nas i dlatego troszeczkę boli, że tylko jest jeden punkt. Wszystko się rozgrywało w środku, dużo piłek długich. W sumie zasłużony remis - komentuje trener Startu Jacek Czaja. Zapytany o ocenę drużyny pod względem przygotowania do sezonu mówi: - runda nas czeka bardzo ciężka. Mamy trzy punkty przewagi nad miejscem spadkowym, także ciężkie mecze nas teraz czekają. Teraz też gramy z czołówką. Forma? Mam nadzieję, że będzie lepiej w przodzie. Dzisiaj mi brakowało dwóch napastników podstawowych. Troszeczkę było to widać z przodu, te piłki nie były zatrzymane przez chłopaków.

Z kolei trener drużyny z Rakszawy Piotr Górka mówi: - przed meczem mieliśmy czterech kontuzjowanych zawodników, później jeszcze w pierwszej połowie doszło dwóch kolejnych, więc trochę za dużo przeciwności losu, jak na pierwszy mecz ligowy. Zadecydował dziś chyba syndrom pierwszego meczu i przerwa świąteczna, bo jednak ta gra była szarpana z obu stron. Okazji było niewiele, aczkolwiek można powiedzieć, że wynik meczu jest sprawiedliwy. W 85 minucie mieliśmy sytuację, z której mogliśmy strzelić bramkę, jednak nasz zawodnik z 5 metrów nie trafił głową czysto i strzał był za słaby, bramkarz obronił. Musimy się pozbierać kadrowo, bo mamy dużo kontuzji i postaramy się pokazać lepszą piłkę w następnym meczu - zapowiada i dodaje: - m y mamy jedno zadanie: grać swoimi, ogrywać tych młodych zawodników, których mamy mnóstwo w drużynie, a na efekty będziemy cierpliwie czekać.

Waszym zdaniem (0)

Brak wpisów, Twój komentarz może byc pierwszy.
Forum jest miejscem wymiany informacji, komentarzy oraz rodzenia się inicjatyw. Eliminowane będą wszelkie wypowiedzi zawierające wulgarne słowa i wyrażenia, groźby karalne, obrzucanie się obelgami, obrażanie użytkowników portalu, członków redakcji i innych osób. Dopuszczalna jest natomiast nawet najostrzejsza krytyka, lecz nie dotycząca spraw osobistych.
Wydawca portalu lancut.gada.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.